O nas

Fotografia pozwala nam nie tylko odkryć piękno otaczającej nas rzeczywistości, ale też lepiej poznać samego siebie.

Fotografia którą wykonujemy to skutek uboczny realizacji życiowej pasji i dążenia do spełnienia marzeń. Jesteśmy team’em, który bezustannie poszukuje nowych wyzwań. Łączymy w sobie żywą pasję do szeroko rozumianej fotografii, a także świeże spojrzenie na wiele tematów. Nasze umiejętności nie ograniczają się do wciskania guzika spustu migawki. Oprócz wiedzy technicznej, mamy także zmysł artystyczny, jesteśmy kreatywni, a fotografia to dla nas coś więcej niż ładne obrazki. Wysokiej klasy sprzęt, którym dysponujemy i nieograniczona pospolitością kreatywność sprawiają, że nasze zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów. Na naszych fotografiach staramy się uchwycić emocję-uśmiech, łzę, skrystalizowaną miłość, oraz charakter danej chwili. 

Reprezentujemy sobą dwa podejścia: Kobiece i Męskie. Każdy z Nas ma własny pomysł na zdjęcia, dlatego każde jest inne:)


Karolina

12654658_1189574651070275_834236295944251526_n Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na kierunku Socjologia,  oraz Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie z Innowacyjnym Marketingiem.  Fotografią pasjonuje się od wielu lat, jednak swój warsztat zaczęła szlifować gdy poznała swojego wówczas jeszcze przyszłego męża – zawodowego fotografa. Specjalistka od sesji dziecięcych, plenerów ślubnych, oraz marketingu  (dba o komfort i wygląd malucha, oraz jest istnym cieniem Panny Mlodej, a przez swój wrodzony pedantyzm dopilnuje aby w tych ważnych dla niej chwilach wyglądała perfekcyjnie)


Rafał

11391418_1056013854427355_4581396614266544501_nJest absolwentem Wyższej Szkoły Fotografii AFA  we Wrocławiu i dyplomowanym fotografem. Wiedza dotycząca zdjęć przekazywana była w jego rodzinie już od wielu pokoleń. Pierwsze zdjęcia wykonywał w wieku 4 lat analogowym Zenitem.  Ciągle się rozwija, dlatego w wolnych chwilach zajmuje się również fotografią, która prócz tego, że jest jego źródłem zarobku, stała się jego życiową pasją. Nastawiony jest na rozwój,  dlatego stale poszukuje nowych rozwiązań, oraz technologii, aby wykonywane zdjęcia były jak najlepsze jakościowo.  Specjalista od oświetlenia, techniki i obróbki.


Tak więc dzięki za odwiedziny, usiądź wygodnie i zostań chwilkę

 

Pozdrawiamy,

Ekipa FOTOFRU